0

آنر در حال کار روی یک گوشی تاشو با دو صفحه نمایش 8 و 6.5 اینچی است

براساس چند نشان تجاری ثبت شده و شایعاتی که در شبکه اجتماعی چینی Webio پخش شده است، آنر در حال اماده‌سازی یک گوشی هوشمند تاشو است که در تاریخ این شرکت بی‌سابقه است و یک حرکت رو‌به‌جلو برای این شرکت محسوب می‌شود. طبق اخبار به دست امده این گوشی هوشمند از یک صفحه‌نمایش اصلی 8 اینچی و صفحه‌نمایش ثانویه 6.5 اینچی بهره می‌برد که توسط بزرگترین شرکت سازنده صفحه‌نمایش در چین یعنی BOE ساخته خواهند شد. شایان ذکر است که این شرکت سازنده صفحه نمایش که سابقه طولانی و تنگاتنگی با هواوی دارد، در حال حاضر در حال ساخت یک محافظ شیشه‌ای فوق‌نازک انعطاف‌پذیر برای محافظت از صفحه‌نمایش‌های شکننده است.

Honor - آنر در حال کار روی یک گوشی تاشو با دو صفحه نمایش 8 و 6.5 اینچی است

البته ذکر این نکته ضروری است که شرکت آنر تبدیل به یک برند مستقل شده و از حالت زیر مجموعه شرکت هواوی خارج شده است ولی در عمل شباهت‌های بسیاری بین محصولات این شرکت به چشم می‌خورد. حتی همین گوشی تاشو آنر هم شباهت هایی با میت X و میت XS دارد از این نظر که این دو گوشی هوشمند هواوی هم دارای یک صفحه نمایش اصلی 8 اینچی و صفحه نمایش ثانویه 6.6 اینچی هستند.

در نهایت باید اشاره کرد چه آنر درحال انتقال اطلاعات از هواوی برای پیشبرد این فناوری است و یا چه درحال کار روی فناوری مستقل و منحصربه‌فرد خود است، هنوز زمان زیادی تا معرفی این گوشی هوشمند مانده است و تا آن زمان قطعا اخبار بیشتری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

GSMArena برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید