0

آیفون 13 پرو به فوکوس خودکار در دوربین فوق عریض مجهز می‌شود

مینگ چی کو تحلیلگر ارشد مسائل اپل به تازگی در مورد آیفون‌های جدید اپل یادداشتی ارائه کرده است. او گفته آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس در مقایسه با مدل‌های فعلی از یک دوربین فوق عریض ارتقا یافته با فوکوس خودکار بهره می‌برد. آیفون‌های جدید اپل مدت‌هاست که محل شایعه و اخبار جدید است و اگر طبق رسم هرساله پیش برود باید در شهریور ماه منتظر سری بعدی گوشی‌های اپل باشیم.

iphone12protriplelenscamera - آیفون 13 پرو به فوکوس خودکار در دوربین فوق عریض مجهز می‌شود

در سری آیفون 12 از لنز فوق عریض با فوکوس ثابت استفاده شده است. حالا مینگ چی کو عقیده دارد که در مدل‌های رده بالا آیفون 13 یعنی آیفون 13 پرو و iPhone 13 Pro Max، دوربین فوق عریض می‌تواند به کمک لنز جدید که فوکوس خودکار هم خواهد داشت، عکس‌هایی واضح‌تر و شارپ‌تری ثبت کند. البته کو قبلا هم اعلام کرده بود که در سری بعدی آیفون‌ها شاهد بهبودهایی در زمینه دوربین خواهیم بود.

این تحلیلگر همچنین در رابطه با آیفون‌های سال آینده هم مطالبی را منتشر کرده که قرار است در سال ۲۰۲۲ معرفی شوند. او گفته اگرچه تا به حال تمامی آیفون‌ها از دوربین و لنز فوق عریض یکسان بهره می‌بردند اما بهبود‌ها دوربین فوق عریض در سال جاری فقط محدود به مدل‌های پرو خواهد بود؛ در عوض، سال آینده این بهبود‌ها به دو آیفون ارزان‌تر هم خواهند آمد و هر چهار مدل سال بعد، دوربین فوق عریض با فوکوس خودکار خواهند داشت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید