0

اپل سری آیفون 13 را در رنگ نارنجی عرضه خواهد کرد

شرکت اپل در هر نسل، آیفون‌های خود را در کنار رنگ‌های معمول، در رنگ جدیدی نیز عرضه می‌کند؛ در سال گذشته شاهد استفاده از رنگ آبی در سری آیفون‌های 12 بودیم و پیش از آن نیز سری آیفون 11 در رنگ سبز به بازار آمدند. حالا با توجه به رندر‌هایی که توسط ایان زلبو منتشر شده‌اند، اپل احتمالا در این سری از آیفون‌های خود از رنگ جدید نارنجی استفاده خواهد کرد.

iphone 13 2 - اپل سری آیفون 13 را در رنگ نارنجی عرضه خواهد کرد

همانطور که در عکس‌ها می‌بینید، این رنگ بسیار براق است. البته اپل معمولا از دو سایه متفاوت از رنگ تازه معرفی شده برای آیفون‌ها استفاده می‌کند؛ برای مثال رنگ آبی اقیانوسی آیفون 12 پرو و پرو مکس نسبت به آبی به کار رفته در آیفون 12 و 12 مینی کمرنگ‌تر بود. این مورد در سری آیفون 11 نیز دیده‌ می‌شد و در نسخه‌های پرو و پرو مکس شاهد استفاده از سبز تیره بودیم در حالی که در نسخه‌های معمولی از سبز کم رنگ‌تری استفاده شده بود.

در این رندرها شاهد استفاده از نارنجی کم رنگ در آیفون 13 معمولی هستیم و احتمالا آیفون 13 پرو و پرو مکس در نسخه‌ای پر رنگ‌تر مانند برنز یا نارنجی پرتقالی عرضه خواهد شد. البته ممکن است این رنگ تنها مربوط به آیفون‌های معمولی باشد و در نسخه‌های پرو شاهد استفاده از آن نباشیم.

گالری تصاویر
تصویر شماره 1
« از 2 »

پیش از این عکسی از یک نسخه اولی از آیفون 13 مینی در رنگ‌ آبی دیده بودیم و مدتی قبل از نیز شاهد رندر‌هایی از آیفون 13 در رنگ قرمز Product Red بودیم؛ در کنار این رنگ‌ها، مانند همیشه به احتمال زیاد شاهد معرفی آیفون‌های جدید در رنگ‌های سفید و مشکی/خاکستری همیشگی خواهیم بود.

سری آیفون 13 طراحی مشابهی به نسل قبلی داشته و تفاوت‌های اندکی مانند ناچ کوچک‌تر و برجستگی بزرگ‌تر دوربین نسبت به سری آیفون 12 دارد.

برچسب‌ها:, ,

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید