0

گزارش‌ها خبر از توقف تولید آیفون 12 مینی می‌دهند!

دیگر برکسی پوشیده نیست که گوشی آیفون 12 مینی فروش ضعیفی در بین خانواده آیفون 12 داشته است و حتی در چند ماه اخیر، شایعاتی داشتیم که ممکن است اپل دیگر آیفون مینی تولید نکند! حالا وب‌سایت TrendForce در گزارشی جدید اعلام کرده که گوشی آیفون 12 مینی دیگر در خط تولید حضور ندارد و تولید این گوشی رسما متوقف شده است. البته این به آن معنی نیست که دیگر اپل قرار نیست این گوشی را بفروشد. درواقع گویا اپل به این نتیجه رسیده که به اندازه کافی آیفون 12 مینی تولید کرده و قرار نیست فروش بیشتری در انتظار این گوشی باشد.

در هر صورت هم قرار بود تولید این گوشی تا پایان سه ماهه سوم سال ادامه داشته باشد و با فروش ضعیف این محصول، در سه ماهه دوم سال شاهد توقف تولید این محصول هستیم. فروش کم این محصول از این جنبه هم عجیب به نظر می‌رسد که این گوشی، ارزان‌ترین مدل از خانواده آیفون 12 است که با قیمت ۶۹۹ دلار برای مدل پایه عرضه می‌شود. حتی این گوشی کوچک‌ترین، باریک‌ترین و سبک‌ترین گوشی پرچمدار 5G در بازار هم به حساب می‌آید اما در هر صورت، استقبال از آیفون 12 مینی به اندازه‌ای نبوده که اپل انتظار داشته است.

iPhone 12 Mini main - گزارش‌ها خبر از توقف تولید آیفون 12 مینی می‌دهند!

با اینکه این گوشی تنها پنج درصد از فروش خانواده آیفون 12 را به خودش اختصاص داده اما این‌ها پایان ماجرا نیست و پاییز امسال شاهد معرفی نسل جدید این گوشی با نام آیفون 13 مینی هم خواهیم بود. شاید کوچک‌تر شدن ناچ یا بریدگی نمایشگر، دلیلی باشد که آیفون 13 مینی بتواند بیشتر از نسل کنونی‌اش فروش داشته باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید