0

گلکسی اس 22 پلاس با تراشه اسنپدراگون 898 در بنچمارک گیک‌بنچ دیده شد

هر چه به سال میلادی جدید نزدیک‌تر می‌شویم، انتظار‌ها برای رونمایی رسمی از نسل بعدی سری پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 22 بیشتر می‌شود. از آن سو، کوالکام نیز اعلام کرده است که در پایان ماه جاری از جدیدترین تراشه پرچمدار خود به نام اسنپدراگون 898 رونمایی خواهد کرد. به علاوه، اخیرا دستگاه‌های مختلفی در بنچمارک گیک‌بنچ با تراشه مورد انتظار کوالکام دیده شده‌اند که امروز جدیدترین آنها یعنی گلکسی اس 22 پلاس در این بنچمارک رویت شد.

براساس لیست گیک‌بنچ، گلکسی اس 22 پلاس موجود در لیست با شناسه مدل SM-S906U متعلق به نسخه بازار آمریکای شمالی است که با تراشه اسنپدراگون 898 عرضه خواهد شد. به علاوه، تراشه اسنپدراگون 898 ثبت شده در گیک‌بنچ متشکل از هسته قدرتمند کورتکس X2 با فرکانس 3.0 گیگاهرتز، هسته میانی A710 با فرکانس 2.50 گیگاهرتز و هسته کم مصرف A510 با فرکانس 1.8 گیگاهرتز است.

Geekbench S22 - گلکسی اس 22 پلاس با تراشه اسنپدراگون 898 در بنچمارک گیک‌بنچ دیده شد

البته باید اشاره کرد که امتیازهای کسب شده توسط گلکسی اس 22 پلاس در بنچمارک گیک‌بنچ کمتر از امتیاز کسب شده توسط گلکسی تب اس 8 پلاس است که قبلا در این بنچمارک دیده شده بود. در این راستا، گلکسی اس 22 پلاس در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای به ترتیب امتیازهای 1163 و 2728 کسب کرده است که شاید نتایج قابل قبولی برای یک تراشه پرچمدار نباشد ولی این نتایج ممکن است به دلیل ناپایداری عملکرد نسخه اولیه این گوشی هوشمند باشد.

قبلا نیز گلکسی اس 22 پلاس نسخه اگزینوس 2200 در لیست گیک‌بنچ دیده شد که متاسفانه به دلیل فعال بودن حالت ذخیره انرژی نتایچ کسب شده آن چندان منطبق بر واقعیت نیست و نمی‌توان از این نتایج برای مقایسه با نسخه اسنپدراگون 898 بهره برد. شایان ذکر است که هر دو مدل اگزینوس و اسنپدراگون با مدل پایه رم 8 گیگابایتی عرضه خواهد شد و نسخه اندروید آن نیز 12 خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید