0

تصاویر و قیمت وان پلاس نورد CE لو رفت

وان پلاس نورد CE 5G تا ۳ روز دیگر رونمایی می‌شود و فروش آن نیز یک هفته بعد از معرفی شروع خواهد شد. اما قیمت این گوشی منتشر شده و اکنون همه کاربران از هزینه این گوشی باخبر هستند. گوشی جدید وان پلاس حدود ۳۱۵ دلار است و در هنگام عرضه از بعضی تحفیف‌ها برخوردار خواهد بود.

ما انتظار داریم نسخه Nord Core Edition کمی کوچکتر از نورد اصلی باشد و به همین دلیل شاهد یک گوشی با دوربین سه‌گانه خواهیم بود. سنسور ماکرو به احتمال زیاد در این نسخه برداشته شود ولی دوربین اصلی، دوربین اولترا واید و سنسور عمق سنج برای گرفتن عکس‌های بهتر پرتره وجود خواهند داشت. اکنون اسنادی از HDFC در وب سایت وان پلاس هند لو رفته که نشان می‌دهد کاربران با خرید تلفن هوشمند وان پلاس نورد N1 از تخفیف برخوردار خواهند شد. این اتفاق احتمالا به صورت تصادفی رخ داده و شخصی ناخواسته آن را در رویت کاربران قرار داده است.

ما اطمینان داریم که قیمت وان پلاس نورد جدید در حدود ۳۰۰ دلار خواهد بود و باید دید وان پلاس برای سه روز دیگر یعنی روز رونمایی رسمی از گوشی، چه شگفتانه‌ای برای کاربران خواهد داشت. رونمایی رسمی از گوشی برای سه روز دیگر یعنی ۲۰ خرداد تنظیم شده است و شما کاربران عزیز را در جریان معرفی گوشی قرار خواهیم داد.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید