0

ظاهرا امسال شاهد عرضه گوشی‌های وان پلاس 9T و وان پلاس 9T پرو نخواهیم بود

برند وان پلاس طی سال‌های گذشته طبق برنامه‌ای مشخص، یک مدل گوشی در نیمه اول سال و نسخه بهبود یافته آن را در پاییز عرضه می‌کرد؛ معمولا گوشی‌هایی که نیمه دوم ارائه می‌شدند دارای پسوند T بوده و گاها با نسخه پرو همراه می‌شدند. با توجه به جدیدترین شایعات این اتفاق امسال رخ نخواهد داد و هیچ گوشی وان پلاس 9T و وان پلاس 9T پرو در نیمه دوم سال معرفی نخواهد داشت.

این شرکت قصد دارد در سال 2021 گوشی‌های سری نورد خود را در کنار وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو به فروش رساند و گوشی جدیدی به این مجموعه اضافه نکند. البته این شایعه هنوز مستقیما توسط وان پلاس تایید نشده است. اکانت توییتری Max Jambor این خبر را منتشر کرده و از آنجایی که این فرد قبلا هم اطلاعات درستی در مورد گوشی‌های وان پلاس ارائه داده بود، احتمال صحت داشتن این شایعه وجود دارد.

این موضوع ممکن است به دو دلیل مختلف رخ داده باشد؛ اولین مورد کمبود تراشه‌ است که مشکلات جدی برای کمپانی‌های مختلف سراسر دنیا ایجاد کرده است. دومین موضوع به تصمیمات خود کمپانی باز می‌گردد؛ شاید چون هیچ پیشرفت چشم‌گیری در سری T وان پلاس 9 شکل نگرفته بود تصمیم گرفتند از این گوشی رونمایی نکنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید