0

وان پلاس به زیر مجموعه اوپو تبدیل می‌شود؟

در هفته گذشته، پیت لاو مدیر عامل وان پلاس در پستی اعلام کرده بود که این شرکت قرار است تعامل بیشتری با اوپو داشته باشد، اما به جزئیات بیشتری اشاره نکرد. حالا افشاگر معروف یعنی Evan Blass توانسته مدارکی را به دست آورد که مربوط به بخش روابط عمومی وان پلاس بوده و این تعامل با اوپو را به زبان ساده توضیح می‌دهند.

با انجام این تعامل، وان پلاس به برند زیر مجموعه اوپو تبدیل خواهد شد ولی همچنان به فعالیت خود به عنوان یک برند مستقل ادامه می‌دهد. 

oneplus 2 1 - وان پلاس به زیر مجموعه اوپو تبدیل می‌شود؟

در این مدرک افشا شده به این نیز اشاره می‌شود که پیت لاو از این پس قرار است استراتژی تولید محصولات وان پلاس و اوپو را به عهده داشته باشد. ادغام این شرکت‌ها چندان دور از انتظار نبود و کارشناسان پس از اعلام خبر این تعامل توسط پیت لاو حدس می‌زدند که احتمالا وان پلاس به برند زیر مجموعه اوپو تبدیل شده ولی در ظاهر و به چشم کاربران، برند مستقلی خواهد بود.

این مدرک وقوع این اتفاق را تایید کرده و اینگونه به مزایای آن اشاره می‌کند:

« با ادغام این دو برند، ما منابع بیشتری برای تولید محصولات بهتر و با کیفیت‌تر در دسترس خواهیم داشت و می‌توانیم با همکاری با یکدیگر، عملکرد مفید‌تر و بازده بالاتری داشته باشیم. »

وان پلاس و اوپو از مدتی قبل بخش تحقیق و توسعه خود را ادغام کرده بودند و حالا نیز پس از انجام این تعامل، احتمالا بخش‌های بیشتری نیز به همین سرنوشت دچار خواهند شد.

مشتریان وان پلاس نباید انتظار تغییرات خاصی را در زمینه فعالیت‌های این شرکت داشته باشند و مالکیت یکسان این دو برند و تامین کنندگان قطعات آنها، همیشه بدین معنا بود که گوشی‌های وان پلاس و اوپو وجه تشابهات بسیاری با یکدیگر داشتند. وان پلاس حالا قصد دارد تا رابطه خود با اوپو را به رسمیت شناخته و دیگر ظاهر یک استارت آپ کوچک که حالا به موفقیت رسیده را به خود نمی‌گیرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید