0

اسنپدراگون 895 یا 898 حدود 20 درصد سریع‌تر از اسنپدراگون 888 خواهد بود!

اسنپدراگون

Snapdragon 888 کوالکام  هنگام عملکرد بسیار گرم می‌شود، حتی در برخی شرایط در برخی از گوشی‌ها این گرم شدن بسیار مشهود است. خوشبختانه خانواده Snapdragon 865/865+/870 این مشکل را ندارند. اگر انتظار داشتید نسل بعدی چیپست‌های برتر کوالکام سردتر از 888 باشد، خوب، ممکن است شگفت‌زده شوید.

بر اساس شایعه‌ای در خارج از چین، اولین آزمایش نمونه‌ها با استفاده از لیتوگرافی 4 نانومتری سامسونگ، بهبود 20 درصدی عملکرد تراشه آینده این شرکت را نشان می‌دهد که شماره مدل SM8450 دارد و ممکن است با نام اسنپدراگون 895 یا 898 … و یا هراسم دیگری که می‌تواند داشته باشد عرضه شود. در هر‌صورت ما آن را 895 می نامیم، اما این را به این معنی نگیرید که ما به طور قطع می‌دانیم که در نهایت نام آن چیست.

در حالی که این بهبود عملکرد (ظاهراً در مقایسه با اسنپدراگون 888 یا 888+) بدیهی است که پیشرفتی خوشایند است، این سکه روی دیگری نیز دارد و آن این است که تراشه جدید نیز داغ می‌شود. متأسفانه ما جزئیات بیشتری نداریم و این به هر حال در حال آزمایش نمونه های اولیه است. بنابراین ممکن است از الان تا نوامبر/دسامبر(آذر/دی) که اولین تراشه‌ها برای مشتریان ارسال می‌شود، اوضاع به میزان قابل توجهی بهبود یابد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید